Spam

Zanim umieścisz, poświęć chwilę na przeczytanie paru punktów. 

WYJAŚNIENIE FUNKCJONOWANIA ZASADY "CZYTELNIK ZA CZYTELNIKA" DZIAŁAJĄCEJ NA MOIM BLOGU!!!
To nie działa tak, że jeśli ty zostawisz u mnie komentarz, to ja lecę pod przymusem do ciebie, także zostawiam po sobie ślad i wychodzę. NIE. Niektórzy gubią się w tej zasadzie. JA nie czytam czegoś, co mi nie pasuje, a TY także nie musisz. Czyli pokrótce. Jeśli moje opowiadanie cię nie interesuje, to nie komentuj go. Nie rób nic na siłę. To działa w dwie strony. Ja nie czytam czegoś, co mi nie pasuje, nawet jeśli jesteś moim czytelnikiem. Więc, ci którzy są tutaj tylko dlatego, żebym zajrzała do nich, nie trzymam was w zamknięciu. Czytanie swoich blogów nawzajem powinno być przyjemnością, a nie przymusem, w celu pozyskania czytelnika. Dziękuję za uwagę, do widzenia. 
 1. Jestem wybredna i mój gust nie trafia w większość opowiadań, ale jeśli coś jest dobrze napisane, jestem skłonna zajrzeć, nawet jeśli nie jest to moja kategoria gustów. Więc spróbuj, może ci się uda. 
 2. Na ogół poświęcam uwagę opowiadaniom, których autorzy zadali sobie trud zajrzenia w moje teksty i zostawili po sobie ślad. Nie lubię czystego spamu, tj. "Fajne, zapraszam do siebie". Od razu gotuje się we mnie krew... Ugh. Więc przeczytaj, może ci się spodoba, a ja na pewno wstąpię w twoje progi i zaznaczę swoją obecność (oczywiście nie jak pies, bez przesady).
 3. Spam będzie tolerowany WYŁĄCZNIE W TEJ ZAKŁADCE. W innych nawet nie próbujcie. Naprawdę. 
 4. Jeśli chcesz być powiadamiany o nowych rozdziałach, napisz mi, gdzie mam ową informację umieszczać (może twój facebook, blogger, wattpad?) 
Przeczytam: 
+ kryminał
+ fantasy
+ obyczajowe
 + romans (ale bez przesady, nie róbcie z tego Greya)
+ fan fiction (oprócz tych, które podam w "Nie czytam")
+ horrory
+ inne

Nie czytam:
- fan fiction z piosenkarzami, zespołami w rolach głównych (są wyjątki, jeśli jest ciekawy pomysł i w miarę dobrze napisane, fanfiki o 5SOS czasami czytam, więc próbujcie)
- fan fiction o Harrym Potterze (Nie żebym nie lubiła HP, ale czytać jakoś mi nie idzie, wybaczcie)
- opowiadania o parach homo (nic do nich nie mam, ale jak wspomniałam, nie chciałabym o tym czytać)
- manga i anime

Jeśli nie widzisz kategorii swojego opowiadania w "Nie czytam" to śmiało możesz umieścić tu swoją reklamę. Dla ułatwienia, zamieść krótki zarys fabuły. 
Nie bójcie się. Nie gryzę, mimo wszystko. 

27 komentarzy:

 1. Pragnę poinformowac cię, że na moim blogu kolejny rozdział :) http://nie-zaznasz-szczescia-noszac-maske.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj, czy masz ochotę na bajkę dla dorosłych?

  Margareta zastanawiała się jak wpędziła samą siebie w tę hermetyczną pułapkę zbitą z marmuru, kryształu i szczerego, karatowego złota. Poczuła się winna. Uświadomiła sobie, że jest ofiarą własnego działania i że została ukarana, nie przez Boga, bo w tego nigdy nie wierzyła, ale przez los. Los z niej mocno zakpił. Otrzymała to o czym przez większość życia marzyła.

  Zapraszam:
  http://na-noc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy rozdział:
  http://kot-z-maslem.blogspot.com/2016/09/18-frezje.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć, tworzyłem spis czytelników u siebie na blogu autorskim (http://dariusz-tychon.blogspot.com/p/ksiega-gosci_22.html) i zauważyłem, że kiedyś czytałaś "Skradzione dziecko".
  Chciałem poinformować, że opowiadanie jest już prawie zakończone, ale gdybyś miała ochotę do niego powrócić, nawet po zakończeniu, to zupełnie się tym nie przejmuj, bo dla mnie liczy się szczery czytelnik, a nie jakieś wyścigi, bycie na bieżąco, itd.

  Pozdrawiam i gdybyś miała ochotę wrócić, to serdecznie zapraszam:
  http://skradzione-dziecko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! :)
  Serdecznie zapraszamy do Katalogu Kreatywność. Jest to zbiór opowiadań fantasy, fanfiction, obyczajowych oraz wielu innych.
  Pozdrawiam!
  http://katalogkreatywnosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy masz ochotę zapoznać się z "Prawdziwą Legendą" sprzed kilkudziesięciu wieków? A może wolisz poczytać o miłości, która się nie zdarza? Chcesz dowiedzieć się jak to jest wracać do wspomnień i wyblakłych fotografii, z których wina smak dawno już zniknął? Czy może bardziej fascynują cię losy rozwiązłej dziewiętnastolatki, która boryka się z realnymi problemami? Czy masz ochotę na przypomnienie sobie czasów dzieciństwa i młodości oraz przyjrzenia się jakie skutki ono miało dla siedmioro "Gówniarzy"? A może pragniesz się dowiedzieć dlaczego, zdaniem Amandy, czasami warto "Zostawić uchylone" drzwi?

  "Prawdziwa Legenda"
  "Się nie zdarza taka miłość..."
  "Na kartkach pamiętnika..."
  "Samotna Królewna"
  "Gówniarze"
  "Zostaw uchylone"

  Po to wszystko co powyżej, jeśli tylko masz ochotę, zapraszam cię na:
  https://takamilosc.blogspot.com/p/moje-blogi.html

  OdpowiedzUsuń
 7. „Na kartkach pamiętnika...” widnieje już część 23, która jest siedemnastym wpisem Klary i nosi tytuł „Potajemne schadzki”.
  Informuję, że opowiadanie wielkimi krokami zbliża się do końca.
  Serdecznie zapraszam, bo kiedyś znajdowałaś się w gronie czytelników tej opowieści:
  https://na-kartkach-pamietnika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdy ponad wiek temu rada zdecydowała się, aby oddać władze w ręce starszego z braci Denver, doszło do masakry, którą każdy z rodziny królewskiej, zapamięta do końca swojego wiecznego życia. Sprawca, jeden z najlepszych zabójców – Richard, przed ucieczką pozostawia namiastkę siebie – syna, który mimo iż został wychowany przez szlachtę w niewiedzy, odnośnie swojego pochodzenia, z każdym dniem robi się podobny do swojego okrutnego ojca. To zaczyna martwić wysoko postawionych, gdyż każdy wie, że historia lubi się powtarzać.
  Kiedy nadejdzie zima, w końcu jeden z braci odzieję się w purpurę, nałoży koronę na głowę i weźmie do ręki berło. Oficjalnie zakończy się bezsensowna i bezowocna władza kobiety, a rozpocznie się krwawy okres rządów męskich. Komu przypadnie władza?
  Starszy z braci – Jasper, jest kochany przez kobiety i szanowany przez radę. Potrafi władać perfekcyjnie swoim żywiołem, zna się na polityce, jest honorowy i szlachetny, a każdy jego ruch wykonany jest z godnością króla. Wie czego chce i potrafi owinąć wokół palca, niemalże każdego wampira. Zawsze dumnie wyprostowany, z manierami i niesamowitym spojrzeniu. Urodzony dżentelmen, ale czy na pewno…?
  Młodszy – Dylan, to urodzony zabójca i szaleniec. Mężczyzna kochający dominować, w każdym aspekcie życia. Przykład dobrego dowódcy, silnego monarchy i sprawiedliwego, lecz krwawego sędziego. Wszelkie kobiece szlochy nie są w stanie wzbudzić w nim choćby odrobiny współczucia i daremne są próby przekupienia go, bowiem Dylan, rządzi się swoimi prawami. Jest całkowicie nieprzewidywalny, a przez to i niebezpieczny. Mimo iż został wychowany na dworze, nie okazuje szacunku dla niżej urodzonych, czy kobiet. Dżentelmen tylko z pozoru.
  Kto zostanie królem wampirów, a komu przyjdzie żyć na wygnaniu?
  Kto poprowadzi armię, gdy nadejdzie wojna, która zmieni losy historii?
  Jak będzie wyglądało życie kobiet sprzedanych niczym zwierzęta, w ręce mężczyzn?

  Gorąco zapraszam!
  http://rodzinadenverow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj! Z przyjemnością chciałabym zaprosić Cię na moje całkiem nowe opowiadanie z gatunku urban fantasy / paranormal romance. Liczę, że wskoczysz na parę chwil i dasz znać, co myślisz o pierwszym rozdziale. Z góry dzięki! :)

  Krótki opis: Ellen spotykają ostatnio same tragedie, zginęła osoba, którą kochała najbardziej na świecie. Oddala się od rodziców i sama musi radzić sobie z wszystkimi problemami. Przeprowadzka niczego nie ułatwia. Teraz Ellen będzie zmuszona poukładać sobie życie w nowym mieście, na drugim końcu kraju. Nieoczekiwane wydarzenie zmienia jednak wszystko w wielką tajemnicę. Jej życie wcale nie należy do niej! Czy Ellen Prescoth w ogóle kiedyś istniała? Komu można ufać, a kto jest największym zagrożeniem?

  Zapraszam Cię także na moje drugie opowiadanie, jeśli wolisz czytać science-fiction -> oczy-w-ogniu.blogspot.com

  Pozdrawiam :)
  paranormal romance: Nie Szukaj Siebie
  science-fiction: Oczy w Ogniu

  OdpowiedzUsuń
 10. Cześć! Twój blog jest pierwszy w mojej kolejce, dlatego proszę o niezmienianie grafiki ani treści opowiadania bez konsultacji do czasu pojawienia się oceny. pozdrawiam :)
  [konstruktywna-krytyka-blogow.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 11. Wielki powrót Księgi Baśni!
  Załoga Księgi Baśni z wielką przyjemnością informuje, że katalog znów działa. Zachęcamy do informowania o nowych rozdziałach, dodawania nowych blogów oraz do tworzenia tej niesamowitej atmosfery, jaka była dawniej.
  Czekamy na Ciebie!
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 12. | ZAPRASZAM NA NOWEGO BLOGA |
  Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zajrzysz :)
  http://callissa-dean.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwolnij słowo
  Zapraszam do udziału w konkursie na blog miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 14. Witaj. Zapraszam cię na mojego bloga, który po dłuższym okresie czasu został reaktywowany. Mam nadzieję, ze fabuła wyda ci się zachęcają i odwiedzisz mój blog.
  Melanie Cargill jest córką szanowanego biznesmena Stephena i jego pięknej i próżnej żony Eleanor. Ma siostrę bliźniaczkę Melisse, która od dziecka zaręczona jest z synem najlepszego przyjaciela rodziny i partnera w interesach. Ich małżeństwo ma być jedynie kontraktem, który trwale połączony obie rodziny. Gdy starsza siostra ginie w tragicznym wypadku, rodzina decyduje, aby Melanie zastąpiła miejsce bliźniaczki i została żoną Jasona. Dziewczyna, która od dziecka nie była brana pod uwagę, mogła robić, co tylko chciała. Teraz nie zgadza się, aby to jej rodzice decydowali o jej przyszłości. Eleanor nie zgadza się na zerwanie umowy między rodzinami i wybuch skandalu. Szantażując córkę zmusza ją do niechcianego ślubu, jednak młoda kobieta potajemnie planuje ucieczkę ze swoim chłopakiem. Niestety Melanie i Matthew zostają przyłapani a ich marzenia o wspólnej przyszłości legną w gruzach. Ku radości całej rodziny Cargill i Waltonów dochodzi do wyczekiwanego ślubu. Składając przysięgę małżeńską, panna młoda obiecuje z całego serca nienawidzić swojego męża, jednak jak się przekona tej przysięgi nie będzie łatwo jej dotrzymać.
  Pozdrawiam i przepraszam za spam.
  http://icantseeclearnomore.blogspot.com/
  Serci.

  OdpowiedzUsuń
 15. | ZAPRASZAM NA PIERWSZY ROZDZIAŁ |
  Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz :)
  http://callissa-dean.blogspot.com
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 16. http://wattpad-sleeve.blogspot.com

  ZAPRASZAM DO ZAMÓWIEŃ OKŁADEK NA BLOGGER'A LUB WATTPAD'A!

  OdpowiedzUsuń
 17. Cześć i czołem!
  Od jakiegoś czasu krąży plotka, że blogosfera umiera śmiercią naturalną. Coraz większa ilość autorów zaczyna pisać do szuflady bądź przenosi swoje wypociny na Wattpada. Cieszymy się, że wciąż jesteś z nami na Blogspocie i zapraszamy Cię do poznania opinii o swojej pracy.
  Pozdrawiamy cieplutko,
  ekipa WS:
  HTTP://WSPOLNYMI-SILAMI.BLOGSPOT.COM/

  OdpowiedzUsuń
 18. Siemka ;) Przyszłam zaprosić Cię na katalog-szuflada.blogspot.com - spis opowiadań. Na razie w trakcie budowy - można zgłaszać swoje własne kategorie ;)

  przy okazji, skoro napisałać, iż libisz fantasy, może wpadnie Ci w gust moje pisiadełko:
  mrok-weiry.blogspot.com ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Witam!
  Na Twoim blogu od dawna nie pojawił się żaden post, a ostatnim jest epilog. Jeśli blog jest zakończony, prosimy o poinformowanie nas o tym w podstronie zmiany.
  Pozdrawiam,
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 20. Jakiś czas temu Twój blog został zgłoszony do oceny na KDO. Po długiej i krętej drodze, ocenialnia powolutku staje na nogi. Z tej przyczyny prosimy o odpowiedź, czy wyrażasz chęć, aby blog jednak został oceniony.
  Komentarz proszę zostawić pod tym postem: http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2017/07/powrot-zmiany-i-odmowy.html

  OdpowiedzUsuń
 21. Blaise Zabini i Ginny Weasley. Wrogowie, którzy po ostatecznej bitwie z Voldemortem powracają do Hogwartu, by dokończyć magiczną naukę. Czy wojna zmieniła ich na tyle, że będą w stanie się zaakceptować, polubić? A może poczują do siebie coś więcej? Czy mają szanse na szczęścię?
  Blog opowiada o dwójce nastolatków, wkraczających w dorosły świat o ich marzeniach, planach i porażkach.
  A przede wszystkim o poszukiwaniu miłości, która niespodziewanie zawita do ich drzwi.

  Zapraszam serdecznie na: krzyki-naszych-serc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Dzień dobry!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie”
  www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com
  Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu.
  Niech pamięć o naszych artystach nadal trwa, a osoby lubiące pisać – doskonalą swe pióro!
  Pozdrawiam ciepło!

  Ps. Przepraszam za autoreklamę. Wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam:
  https://www.ytmonster.net/register?ref=TaMelodyjka
  http://likenation.com/?ref=555677
  http://pl.fangrow.com/ref-6121.html

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam, czy blog jest aktualny? Jeśli tak, prosimy o zgłoszenie go jako zwieszony/zakończony w naszym katalogu jak najszybciej w zakładce Zmiany.
  Pozdrawiam!
  Księga Baśni

  OdpowiedzUsuń
 25. Pamiętasz "Na kartkach pamiętnika"? Kiedyś czytałaś tę opowieść, dlatego informuję, że do jej końca pozostało bardzo niewiele (wpis Klary, wpis Artura i epilog). Całość zostanie opublikowana jeszcze w tym miesiącu.
  Serdecznie zapraszam:
  https://takamilosc.blogspot.com/p/na-kartkach-pamietnika.html

  OdpowiedzUsuń